מדוע יש דליפה מהחיתול ?

מאחר והתינוקות שונים בגודלם זה מזה, לכן יושבים החיתולים על גופם בצורה שונה, מה שעלול לגרום לדליפה מהחיתול.

ישנה סיבה נוספת לדליפה מהחיתול שהיא כמות השתן שהתינוק מוציא הינה גבוהה מכמות החומר הסופג בחיתול.
בחיתולי "יופיס פרימיום" נעשתה עבודת מחקר והשתדלנו להתאים את גודל התינוק למידת החיתול בהתאמה מקסימלית.

אנא בדקי באיזה גבול נמצא תינוקך , במידה והתינוק קרוב לגבול העליון של טווח המשקל הרשום באריזה ייתכן שאת צריכה להשתמש במידה גדולה יותר, במידה והתינוק קרוב לגבול התחתון תנסי לעבור למידה אחת קטנה יותר.

האם כל הרכיבים בחיתולי ``יופיס פרימיום`` בטוחים לשימוש ?

חיתולי "יופיס פרימיום" מיוצרים מחומרים הנבדקים ביסודיות רבה. החומרים בהם אנו משתמשים הינם החומרים אשר רוב יצרני החיתולים המובילים בעולם משתמשים.

המפעל בחו"ל מייצר חיתולים זהים ומייצא לכ- 40 מדינות באירופה ובארה"ב. כמו כן המוצר עובר בדיקה מקיפה ביותר במעבדת המפעל בחו"ל . לחיתולי "יופיס פרימיום" תו תקן של מכון התקנים אשר עבר בהצלחה רבה.

מה גורם לתפרחת חיתולים?

תפרחת החיתולים הינה תופעה שכיחה ולכך סיבות רבות. אחת הסיבות היא אי החלפה בזמן של החיתול, לכן רצוי להחליף חיתול מיד לאחר שהתינוק עשה צרכיו (בעיקר קקי) או במידה ונראה שהוא ספוג היטב. עוד על תפרחת חיתולים ….

האם חיתולי ``יופיס פרימיום`` בטוחים לשימוש?

חיתולי "יופיס פרימיום" בטוחים מאוד לשימוש. לאחר ייצור החיתולים הם עוברים בדיקות מעבדה מקיפות ובהגיעם לארץ הם עוברים בדיקה במכון התקנים הישראלי.

בריאות
יוני 18, 2018

בטיחות

זהירות …בטיחות….בטיחות…זהירות כמה שלא נזהר בחיים תמיד יהיו תקלות החלטנו לנסות לצמצם את התקלות ואחת הדרכים היא לדבר, לקרא ולהפנים, לעורר שיח בנושא כל כך רגיש וחשוב זה….. חלק מהתקלות…

בריאות
מרץ 21, 2018

ועוד על תפרחת חיתולים

כיצד נגרמת תפרחת חיתולים? טיפים למניעה ודרכי טיפול כך תוכלו לנצח את אחת התופעות המעיקות והמרגיזות ביותר בקרב תינוקות: תפרחת חיתולים היא אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב תינוקות. גם ההורים…

משפחה
מרץ 1, 2018

בחירת שם לתינוק

שם לתינוק רעיונות וחיזוקים גילינו שאנחנו בהריון…..אח"כ גילנו שזו בת…או בן…התרגשות ועכשיו מסע אחר חיפוש השמות….הסבתא שולחת שמות ,הדודים….החברות והחברים…. ולפינלה הסבא רומז על שם. ואתם שהחלטתם על שם …….

חיתולי פרימיום לקניה אונליין